ZBYTEK KRŮTSKÉHO RÝŽE

ZBYTEK KRŮTSKÉHO RÝŽE

Ať už jste pořádali velkou dovolenou nebo jinak, dokončení přípravy jídla na Den díkůvzdání znamená velké množství zbytků! Chápu, že nemohu být ve skutečnosti tím jediným, kdo, pokud mám rád ty lahodné kuřecí sendviče, skutečně vypadá dopředu, aby si pochutnal na některých jednoduchých zbývajících kuřecích pokrmech!

Protože mám rád cokoli, co vystupuji spolu s prázdninami, jsem neustále potěšen množstvím, stejně jako vy jste si mnohem lépe mysleli, že se starám o to, aby bylo hodně zbytků! Jako nejlepší způsob, jak tyto zbytky využít, je ve skutečnosti můj džem, dítě! 🙂3

ZBYTEK KRŮTSKÉHO RÝŽE

🥘 Potřebné materiály

Přidejte své zbývající kuře spolu s některými kuchyňskými sponkami, velkým množstvím brokolice a trochou mléka, abyste získali jídlo, které se bude každému jistě líbit!

KRŮTSKÝ RÝŽOVÝ KASTROL

1 lžíce olivového oleje (další panenský)
3 hrnky Bílá Long Grain Rice (připravená basmati nebo dokonce jasmínová – určitě ne Min Rice)
3 hrnky Kuřecí (nebo i drůbeží maso – tažené nebo i na kostky)
12 uncí růžičky brokolice (přibližně mezi 4–5 hrnky růžičky nebo dokonce 1–2 kusy čisté brokolice)
10,5 unce může snadno Lotion of Poultry
½ hrnku Sour Lotion
2 hrnky Poultry Brew nebo dokonce Chicken Supply
½ hrnku mléka
1 ½ hrnku sýra Cheddar (strouhaný)
½ lžičky česnekového prášku
Sodík a pepř (podle chuti)

PANKO PLEVA

⅔ hrnek Panko Breadcrumbs
3 lžíce másla (rozpuštěné)
2 lžíce petrželky (nakrájené, čerstvé)

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tento extrémně lahodný kastrol se rychle vyšlehá! Pořiďte si komponenty a začněte sporák, stejně jako večeře se jistě rychle dostanou na jídelní stůl!

1.Příprava

Předehřejte si sporák na 375 °F (190 °C), stejně jako naolejujte svou pánev na smažení 9×13 nebo dokonce kastrol spolu s olivovým olejem.

2.Integrujte kastrol

Do velké mixovací nádoby vložte 3 hrnky připravené rýže spolu se 3 hrnky nakrájeného kuřete, 12 uncí dušené brokolice, 10,5 uncovou plechovkou s kondenzovanou drůbeží polévkou, ½ hrnku kyselého krému, 2 hrnky drůbežího nálevu nebo dokonce kuřecím vývarem, ½ hrnek mléka, 1 ½ hrnku strouhaného sýra čedar, stejně jako koření (½ lžičky česnekového prášku, sodík a pepř podle preference). Přejděte přímo k hotovému jídlu.

3. Smíchejte potah

Integrujte krycí komponenty do malé misky (⅔ hrnek strouhanky Panko, 3 lžíce rozmraženého másla a volitelné 2 polévkové lžíce nakrájené čisté petrželky) a rozmixujte, dokud nebude pokrytá máslem a bude na pohled drobivá. Nastříkejte na kastrol.

4.Připravte se

Vařte při 375 °F (190 °C) po dobu 30–35 minut, nebo dokonce dozlatova na vodítku i klokotání po stranách. Odstraňte pocházející z provedení a sporáku.

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Pro tuto jednoduchou domácí večeři použijte jakýkoli druh připraveného kuřecího nebo dokonce drůbežího zbytku, pečeného drůbežího masa nebo dokonce rychle orestujte drůbež!

Těžká pára brokolice v mikrovlnné troubě pro zcela křehkou křupavou brokolici, která je připravena zahrnout! Použijte 2 polévkové lžíce posypejte stejně jako teplé, rozložené, přes energii asi 5 minut.

Můžete snadno přidat ½ hrnku nakrájené na kostičky bílé nebo dokonce nažloutlé cibule, pokud dáváte přednost, já se prostě rozhodl pro orestování na ½ lžíci másla velmi zpočátku. Nerad bych útočil přímo do syrové cibule!

🥡 SKLADOVÁNÍ A OPAKOVÁNÍ

Chcete-li uchovat jakýkoli typ kastrolu, přesuňte jej směrem k vzduchotěsné přihrádce a také jej udržujte v lednici až 3-4krát. Vzhledem k tomu, že kastrol je ve skutečnosti použit zbývající kuřecí maso, rozhodl jsem se buď použít zbývající kastrol během prvních 1-2 krát, nebo dokonce zbytky ledu.